DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Kožené bundy

14 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 14 of 14 items

Dámské kožené bundy s rockovým nádechem

Dámské kožené bundy vám umožní vyjádřit svůj styl - hodí se k pikantnímu oblečení, které vyjadřuje váš vkus a osobnost. Nejvíce módní jsou černé modely se stříbrným nebo zlatým kováním - lze je kombinovat s mnoha prvky oblečení a pro různé příležitosti. Dámská kožená bunda je nezbytnou součástí šatníku každé ženy!

Dámská kožená bunda - křivák

Nejoblíbenějším modelem je křivák - univerzální střih mezi koženými bundami. Dámská kožená bunda vypadá skvěle s doplňky, jako jsou tašky s cvočky nebo inspirované hadí kůží, šperky, náramkové hodinky, boty na podpatku nebo módní kovbojské boty. Dámská kožená bunda vám poskytne módní a osobitý outfit. Můžete ji nosit každý den, do práce i na různé příležitosti - klasická černá dámská kožená bunda se vám bude hodit vždy.

Módní bundy z ekologické kůže

Oblíbené jsou také dámské kožené bundy, které jsou však vyrobeny z materiálu imitujícího kůži. Vypadají velmi podobně jako ty z přírodní kůže, jejich údržba je také jednoduchá a bezproblémová a při jejich výrobě nebylo ublíženo žádnému zvířeti. Prohlédněte si bundy z ekologické kůže, které jsou k dispozici v našem obchodě.

Dámská kožená bunda - základ mnoha outfitů

Dámské kožené bundy jsou základem mnoha outfitů - nejen na rockový koncert nebo hudební festival. Hodí se také do práce i do běžného života, na procházku nebo na rande. Lze je kombinovat s košilí a džínami, tričkem, šaty nebo sukní. Dámské kožené bundy jsou také alternativou k bundám - můžete je nosit ke všemu. Můžete si z ní vytvořit každodenní, kancelářský nebo narozeninový outfit - dámská kožená bunda by neměla chybět v šatníku žádné ženy!