DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Bílé halenky

94 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 30 of 94 items

Trendy bílé halenky pro ženy


Bílé halenky vám umožní vytvořit si vzhled pro každou příležitost - na kávu s kamarádkou, rande, obchodní schůzku nebo rodinnou oslavu. Hodí se jak k ležérnímu saku nebo halence, tak k blejzru, džínům, kožené bundě, džínám nebo šortkám. Bílé košilové halenky jsou jedním z nejoblíbenějších kousků dámského oblečení.

Dámská bílá halenka se velmi snadno stylizuje - lze ji kombinovat s mnoha prvky oblečení a doplňky. Hodí se na každý den, do práce i na rodinné oslavy. Vybírat můžete z mnoha stylů - například z jednoduchých bílých dámských halenek, halenek s jemným vzorem, halenek s krajkou atd. Bílá dámská halenka umožňuje mnohostranné využití - vyplatí se mít v šatníku několik kusů a různých střihů.

Elegantní bílá halenka do kanceláře

Bílá halenka s dlouhými rukávy je do kanceláře nepostradatelná - hodí se k džínám s vysokým pasem nebo vypasovaným džínům, kostýmkům nebo sakům, kabátu nebo kožené bundě. Dobrou volbou je také bílá košilová halenka - nejlépe hladká nebo s jemnými vzory.

Bílá halenka je základem většiny outfitů, ale potřebuje správné doplňky, které podtrhnou její půvab. Patří sem stříbrné nebo zlaté šperky, módní hodinky, šátek, pásek s originální sponou nebo kabelka. Objednejte si bílé společenské halenky a slaďte je s dokonalými doplňky.

Dámská bílá halenka

V našem obchodě najdete halenky s krátkým rukávem, ale také halenky na podzim a zimu. Vyplatí se jich mít několik, protože se budou používat každý den v různých stylech - na jaro a léto i na podzim a zimu. Bílá halenka nesmí chybět v šatníku žádné ženy!

Bílé halenky - typy

V našem obchodě najdete různé bílé halenky - z různých materiálů a v různých střizích, např. krajkové, bavlněné, hladké, s různými vzory a oblíbenými motivy, s nápisy a mnoho dalších. Bílá halenka je základem ženského šatníku, proto se vyplatí pořídit si několik kusů modelu, který vyhovuje vaší postavě. Podívejte se na různé vzory a střihy - elegantní bílá halenka se vám bude hodit vždy, když nebudete vědět, jak stylizovat svůj outfit.