DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Sneakersy

6 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 6 of 6 items

Dámské sneakersy - různé styly

Dámské sneakersy jsou boty s plochou podrážkou a svrškem. Velmi módní jsou mezi ženami také tenisky na platformě. Každou sezónu jsou k dispozici jiné modely a návrháři neustále hledají nové vzory a nápady - dámské sneakersy jsou vždy navrženy v souladu s aktuálními trendy a často je samy určují.

Podívejte se na naše návrhy a najděte si pár párů pro sebe. Nejsou to jen sportovní boty, najdete tu i elegantní dámské sneakersy, které se skvěle hodí k šatům, ležérnímu i formálnímu oblečení.

Dámské sneakersy - co to znamená?

Dámské sneakersy - název těchto módních a pohodlných bot pochází z anglického slova "sneak", což ve volném překladu znamená "plížit se". Tato obuv je ideální, pokud chcete mít pohodlí, komfort a ticho. Dámské sneakersy jsou nepostradatelné, pokud si připravujete trendy městský vzhled. Jsou alternativou například k teniskám, ale mohou nahradit i kotníkové boty nebo jiné modely obuvi.

Dámské sneakersy - originální design

Sneakersy jsou navrženy na základě inspirace obuví pro sportovce, ale jejich design je mnohem zajímavější a odvážnější. Často kombinují různé nápady, materiály, střihy a barvy. Přitahují pozornost a jsou důležitým prvkem sportovního nebo ležérního stylu.

Vybrané elegantní dámské sneakersy můžete nosit i do práce, na večírek nebo na důležité schůzky a události. Dámské sneakersy bezpochyby změnily tvář módy - a to nejen ty streetové!

Dámské sneakersy - módní volba

Nejlepší je mít několik modelů sneakersů - na výlety a procházky, do města, ale i do kanceláře, šatům nebo saku. Univerzální volbou jsou dámské sneakersy v klasických barvách - například černé a béžové dámské sneakersy. Také bílé sneakersy jsou must have a na jaře a v létě se hodí téměř ke každému oblečení.

Elegantní dámské sneakersy

Obzvláště oblíbené jsou dámské sneakersy s různými vzory, ozdobami a materiály, jako je zvířecí potisk, hadí kůže, krokodýl a kov. Béžové dámské sneakersy na platformě se hodí k boho stylu, zatímco černé sneakersy s ozdobnou přezkou k rockovému stylu.

Objednejte si módní a elegantní dámské sneakersy a proveďte objednávku!