DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Svetr s rolákem

57 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 30 of 57 items

Stylové roláky pro chladné dny

Svetry s rolákem jsou ideální pro chladné dny, zahřejí vás a dodají styl každému oblečení. Dámské roláky jsou ideální pro chladnější roční období a chrání váš krk před chladem a větrem. Hodně však záleží na tom, jak je zkombinujete s ostatními kousky ve vašem šatníku. Jak nosit dámský svetr s rolákem a s čím ho kombinovat. Máme inspiraci!

Roláky - svetry pro klasické oblečení

Stačí přiléhavé džíny a kožená bunda nebo dlouhý vlněný kabát jsou dobrou společností. Svetr s rolákem vyžaduje pečlivě sladěné doplňky, ale lze ho použít jako základ pro mnoho outfitů - nejen pro formální nebo pracovní schůzky. Dámský svetr s rolákem můžete snadno sladit se svým stylem - podívejte se na dostupné modely.

Dámské roláky - pro milovníky klasiky

Dámský rolák je symbolem klasiky a měl by být v každém šatníku - mnohokrát vás zachrání, když nemáte nápad na zajímavý komplet! Zkombinujte ho s módním dlouhým sakem a džínami nebo cigaretovými kalhotami a šperky - klasický outfit je připraven! Ne každý z nás má tento střih rád, proto jsme naši nabídku rozšířili o dámské poloviční roláky - pohodlné, ale stejně stylové.

Dámský svetr s rolákem - pro kancelářské oblečení

Hladký svetr s rolákem je ideálním základem pro mnoho outfitů - i do kanceláře. Můžete ji nosit ke kalhotám, např. k vypasovaným džínům s vysokým pasem, ale také k tužkové sukni. Univerzální kombinaci vytvoříte například v kombinaci bílého roláku s šedou sukní a tmavě červeným páskem. Nosíte rádi teplé svetry? Rolák je pro vás ideální!

Rolák - dámský svetr pod sako

Dámské roláky se skvěle hodí pod saka, k formálnímu a kancelářskému oblečení. Mějte ve svém šatníku několik klasických barev, jako je šedá nebo béžová. Elegantní dámské roláky jsou skvělou volbou na obchodní schůzky, konference, pracovní pohovory, setkání s kolegy v kanceláři nebo důležité projevy.

Černý dámský rolák - univerzální volba

Dámské roláky se vyrábějí z různých materiálů a v různých barvách - každá žena si najde svůj model. Oblíbené jsou šedé, béžové, bílé a černé roláky a také černé dámské roláky. Hodí se k mnoha různým kouskům oblečení a jsou vhodné pro mnoho různých příležitostí - prohlédněte si celou kolekci a vyberte si dámský rolák, který vyhovuje vašemu stylu.

Objednejte si klasický svetr s rolákem ve své oblíbené barvě a bude se vám hodit znovu a znovu!