DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Trička BASIC

112 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 30 of 112 items

Dámské základní tričko - klasické dámské tričko

Základní trička jsou základem mnoha outfitů - jak pro každodenní nošení, tak například do kanceláře. Pokud dáváte přednost minimalismu, jsou nezbytnou součástí vašeho šatníku. Nejoblíbenější jsou černá, šedá a bílá základní trička, která se hodí k mnoha dalším kouskům ve vašem šatníku a můžete s nimi vytvářet zajímavé kombinace.

Dámská základní trička v šatníku každé ženy

Bílé tričko s úzkými džínami nebo třeba šedé basic tričko pod dlouhou bundou? Pokud dáváte přednost černé barvě, oblečte si tento top pod klasické sako s ramonem. Základní dámské tričko má mnohostranné využití a vyplatí se mít v šatníku i několik párů v tlumených barvách. Díky nim si můžete vytvořit mnoho outfitů, které pak můžete obměňovat doplňky a dosáhnout tak originálního vzhledu.

Dámské základní tričko do kanceláře

Přestože se dámská základní trička hodí k mnoha městským ležérním outfitům, v závislosti na doplňcích a dalších částech oblečení se skvěle hodí i do kanceláře nebo na významné události. Na rodinné oslavy nebo schůzky s klienty se hodí také lesklé džíny a obyčejné tričko nebo bílé basic tričko a módní sukně. Základní dámské tričko má široké využití a je velmi univerzální - doplňte si šatník a objednejte si základní trička.