DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Prošívané kabáty

3 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 3 of 3 items

Dámský prošívaný kabát - pro podzimní a zimní dny

Dámský prošívaný kabát je svrchní oděv, který se nosí především na podzim a v zimě - existují i lehčí a tenčí modely, které lze nosit v přechodném období. Dámské prošívané kabáty jsou velmi praktické, protože chrání před chladem, ale také stylové a módní - prohlédněte si dostupné modely v našem obchodě.

Prošívaný zimní kabát - různé střihy a barvy

Dámské prošívané kabáty se vyrábějí v různých střizích - s rovným střihem, pravidelnými švy nebo moderními liniemi a různými vzory. Mohou být šité na míru nebo nadměrné velikosti - mimořádně praktický prošívaný dámský kabát lze nosit každý den a téměř ke všemu.

Vyberte si ideální prošívaný dámský kabát. Pokud vám černý prošívaný kabát nevyhovuje, vyberte si velbloudí, grafitový, bílý nebo pudrově růžový - prohlédněte si všechny modely a najděte si svůj styl!

Prošívaný kabát s kapucí - elegantní a stylový

Mezi širokou nabídkou svrchních oděvů se dámské prošívané kabáty vyznačují stylem a elegancí - budou dobrým doplňkem každého outfitu. Můžete je nosit každý den, do kanceláře i na rodinné oslavy.

Prošívaný zimní kabát se hodí ke koženým botám a s barevnými doplňky vytvoří zajímavý efekt. Prošívaný kabát - černý, šedý, béžový nebo tmavě modrý - je synonymem pohodlí a stylu.

Prošívaný zimní kabát

Prošívaný dámský kabát je v zimních dnech velmi módní, protože dobře izoluje a chrání před chladem. Dámské prošívané kabáty s kapucí jsou módní a zároveň vás ochrání před deštěm. Dámské prošívané kabáty mohou být také velmi stylové - vyberte si z různých střihů, stylů, textur, motivů a barev. Zvolte pudrově růžovou, šedou nebo béžovou a vyberte si doplňky. A nehledejte jen modely do chladného počasí - najdete zde také jarní nebo podzimní prošívaný kabát.

Prohlédněte si dostupné modely a vyberte si prošívaný dámský kabát na zimu!