DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Šaty - koktajlky

130 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 30 of 130 items

Koktejlové šaty - nejmódnější volba

Koktejlové šaty jsou zárukou módního a úspěšného stylingu. Tento typ má širokou škálu milovnic a díky velkému výběru střihů si každá žena najde ideální koktejlové šaty pro sebe. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si šaty, které se hodí k vaší postavě a příležitosti - ať už jde o oblíbené "malé černé šaty", nebo delší koktejlové šaty, které zeštíhlují postavu.

Koktejlové šaty na svatby a jiné příležitosti

Koktejlové šaty s hlubokým výstřihem z lehkých materiálů dodávají ženskost a noblesu - často se volí mimo jiné na svatby. Podívejte se na naši nabídku svatebních koktejlových šatů - béžové, růžové nebo modré se budou skvěle hodit. Koktejlové šaty jsou skvělou volbou i pro další události, které vyžadují eleganci - například rodinné oslavy, rande nebo návštěvu divadla.

Na takové oslavy se skvěle hodí černé, šedé nebo vínové koktejlové šaty, na svatby a bankety bílé a béžové.

Koktejlové šaty - výběr střihů

Koktejlové šaty mají různé střihy - některé dámy dávají přednost klasickým střihům, jiné odvážnějším trendům (např. asymetrie nebo výstřih odhalující ramena a záda, volánky, krajky a další zdobení). Pro příznivce minimalismu jsou vhodné klasické střihy bez ozdobných prvků. Můžete je "propašovat" pomocí doplňků - skvělou volbou bude metalická kabelka nebo baleríny.

Oblečte si večerní koktejlové šaty pro různé příležitosti - na rande, ples, večírek i rodinnou oslavu. V našem butiku najdete modely ve vybraných barvách - mimo jiné elegantní a univerzální černé koktejlové šaty. Velmi dobrou volbou, zejména pro léto, jsou zase bílé koktejlové šaty. Proto se vyplatí objednat si alespoň dva modely, abyste měli šatník pro každou příležitost - černé koktejlové šaty a bílé jsou ideální dvojice!

Prohlédněte si naši nabídku koktejlových šatů - můžete si vybrat z různých střihů, délek a barev. Můžete si vybrat z hladkých nebo zdobených. Jaké jsou vaše vysněné koktejlové šaty? Krajky, flitry, kamínky, nápisy a vzory mohou dodat charakter, ale stylové jsou i jednoduché a minimalistické modely.