DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Večerní halenky

80 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 30 of 80 items

Večerní halenky

Elegantní večerní halenky jsou absolutní must have v šatníku každé ženy. Najít vhodný kousek na rande, pracovní setkání, zkoušku či důležitou událost není vždy jednoduché? Vhodné budou večerní halenky - v našem eshopu je najdete v různých barvách!

Elegantní večerní halenky vhodné na důležité události.

Večerní halenky se liší od těch, které nosíme na běžný den - jsou stylové a elegantní. Mohou být klasické - černé nebo bílé - ale také červené, tmavomodré, a co tak pastelové? Trendová pudrová růžová či béžová budou dobrou volbou. Večerní halenky si oblékáme na rande, do opery či divadla, ale i na jiné slavnosti.

Červená večerní halenka dodá ženskost a smyslnost a značně zvýší atraktivitu a sebevědomí. Růžová se postará o kouzlo, mátová bude velmi trendy a bílá-klasická. Večerní halenky bývají i krajkové, mušelínové či šifónové.

Jsou ideální na Silvestra - vhodné na uvítání Nového roku. Vsaďte na klasiku nebo na špetku šílenství a vyberte si odvážnější model, se zajímavým střihem nebo vyzývavé barvě. Silvestrovská halenka a úzké kalhoty vytvoří ideální duet!