DOPRAVA ZDARMA OD 1 999,00 Kč

Cigaretové kalhoty

27 produktů
×
Filtr:
-
Showing 1 - 27 of 27 items

Cigaretové kalhoty - vzor elegance

Cigaretové kalhoty jsou oblíbený střih kalhot s úzkou nohavicí sahající nad kotník. Proslavila je mimo jiné Audrey Hepburnová. Dámské cigaretové kalhoty se hodí k mnoha formálním outfitům. Cigaretové kalhoty si můžete vybrat podle své postavy, oblíbeného stylu a příležitosti. V našem obchodě najdete různé modely - hladké, vzorované (např. květy, kostky, etnické vzory nebo hrášek) nebo s jiným zdobením, s vysokým pasem, rovné nebo zúžené.

Dámské cigaretové minisukně - co k nim nosit?

Je třeba dbát na to, aby vám nezkracovaly výšku ani nohy. Velmi často je nosí vysoké a štíhlé dámy, ale existují i vhodné střihy pro ženy s mírně zaoblenější postavou. Zkombinujte je s botami na podpatku, které vaši siluetu mírně prodlouží a zeštíhlí.

Elegantní cigaretové kalhoty

Elegantní cigaretové kalhoty jsou bezpochyby univerzální volbou, pokud si plánujete připravit formální outfit, např. do kanceláře, na důležitou schůzku, zkoušku, pracovní pohovor nebo konferenci. Hodí se ke košilím a sakům nebo k oblekům - jsou častým prvkem elegantních dámských outfitů.

Velmi módní jsou cigaretové kalhoty s lisovaným okrajem - tento střih zdůrazňuje jejich elegantní charakter. Svislé linie opticky zeštíhlují postavu. V našem obchodě jsou k dispozici v různých barvách - např. elegantní cigaretové kalhoty v tmavě modré, černé, šedé, béžové nebo lahvově zelené. Prohlédněte si všechny modely a objednejte si cigaretové kalhoty!